THE BALM CINDY LOU MANIZER

- -

Mary ve Betty'nin küçük kardeşi Cindy Lou Manizer, geçtiğimiz ay dayanamayıp aldığım yeni aydınlatıcım. Aslında benim için aydınlatıcıdan ziyade allık oldu.Cindy  Lou şeftali-pembe tonlu bir aydınlatıcı ve sizi disko topuna dönüştürmeyecek sedef gibi ışıltılara sahip.

Far, allık ve aydınlatıcı olarak kullanmaya müsait. Ben her şekilde denedim. Allık olarak yazın ışıltısıyla çok hoş oldu. Far olarak çok yumuşak bir ton olduğu için koyu renklerle kombin edilebiliyor.

Aydınlatıcı olarak özellikle buğday ve esmer tenliler yüzlerine hafif bir ışıltı katmak için  Cindy Lou'yu seveceklerdir.Kızkardeşlerden Betty Lou benim için asla bir aydınlatıcı değil. Sadece allık ve far olarak yaz günlerinde kullanmaya müsait.

Mary Lou ise sadece far ve aydınlatıcı olarak kullanılabilir. Aydınlatıcı olarak çok başarılı ama elinizi hafif tutmazsanız sizi disko topundan beter eder:))

Cindy Lou ise yumuşak tonuyla korkmadan kullanılabilecek bir aydınlatıcı. Allık olarak bile doğal. Hem allık hem far hem aydınlatıcı olabildiği için Cindy Lou beni aldığıma pişman etmedi.Pigmentasyonu gayet iyi olan Cindy Lou hafif rengini tek bir parmak ya da fırça darbesiyle hemen veriyor. Aydınlatıcı olarak fırçayla tek bir geçiş yeterli oluyor.

İçerik Listesi:


Son olarak 8.5 gr. olan Cindy Lou 50 TL. fiyat etiketiyle Gratislerde satılıyor. Ancak indirimlerle çok daha uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Siz hangi kız kardeşi seviyorsunuz?

seregonsworld@gmail.com

10 yorum:

 1. Sanırım Balm'a dadanacağım senin yüzünden hep :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :))) Ne demiştim? İtinayla ocağa incir ağacı dikilir:)))

   Sil
 2. Çok tatlı geldi bunun rengi bana ama cildimde pek sevmedim, ben daha çok Cindy kardişi sevenlerdenim :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sanırım Mary'i seviyorsun:)) Ama sana bu da yakışır:)

   Sil
  2. Ay evet Mary yazmaya çalışıp Cindy yazmış olmam :D :D

   Sil
 3. Üçü de var bende, ama en çok marylouyu kullanıyorum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. En çok aydınlatıcı işlevini yerine getiren o olduğu için olabilir:) Ben bu tatlı yumuşak rengi çok sevdiğimden belki Mary'nin pabucunu dama attım:))

   Sil
 4. ben cindy'ye bayılıyorum <3 ama dediğin gibi belki allık olarak iyi bi fikir olabilir :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sana her türlü yakışır bu renk:)

   Sil
 5. Ben Mary'i seviyorum ama Cindy de ilgimi çekmiyor değil :)

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...