HAFTA SONU OJESİ-4- PASTEL MAGIC SAND 722 ve SEPHORA L23

- -Bugün bir arkadaşımın nikahı vardı. Ben yine taşınma işine kafamı taktığım için son dakika hazırlanıp koşa koşa gitmek zorunda kaldım:) 

Hızlıca hazırlanmam gerektiği için ojelerimi çok özenli süremedim ama ben görür görmez beğenince İnciciğimin aldığı Pastel ojeyi sürmek zaten aklımdaydı.

Bej rengi elbisemi giyip ayaklarıma dore-taba dolgu topuklularımı giyince dalgalı saçlar ve hafif ışıltılı bir makyajla kendimi memnun hissettim:)

Bakalım bu iki oje birlikte nasıl bir performans sergilemiş:))


Pastel ojeyi çok beğendim:)

Tırnaklarımı altın kuma batırmışım gibi:)

Dolgu topuk Enzo Angiolini de oje postuna girmiş oldu:))))

Siz Pastel Magic Sand ojeleri denediniz mi? 

6 yorum:

 1. Magic sandleri çıkarmak zor mu? Sırf çıkarma derdinden simli oje sürmüyorum çok sevmeme rağmen :/

  BU arada ben Enzoları hepsinden çok beğendim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Edacığım magic sandleri pullu ojelerden çok daha rahat çıkartıyorum. Normal ojeleri nasıl çıkarıyorsam aynı şekilde çıkıyor. Sadece biraz daha bol kullanıyorum oje çıkarıcıyı:) denemeni tavsiye ederim çok güzel duruyorlar.

   Enzo'yu çok beğenerek almıştım:) seninde beğenmene sevindim:)

   Sil
  2. Magic sand mat olanlar kolay çıkıyor. Simli olan biraz daha uğraştırıyormuş:(

   Sil
  3. Alınabilir diyorum o zaman, bilir diyorum çünkü o kadar çok ojem birikti ki daha hiç kullanamadıklarım var :/ Düğünüme gel de Edayla bi el atın valla güzel şeyler çıkar ^,^

   Ben sinir krizi geçiriyorum simlileri çıkarırken, acaba tırnağımı mı söksem diyorum! Bu kolaysa özellikle bu rengini tercih edebilirim çohoşş :)

   Sil
 2. Uyumlarına bayıldım :)
  Enzolar çok yakışmış ki ne zamandır oje almıyorum yeminliydim koca bir sepet var hiç açılmamışlar var ama o kadar güzel seriler çıktı ki artık yoldan çıkma zamanı :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bende artık ojeleri bir yerlere sığdıramıyorum eda:)))) dağıttım bir de çoğunu:) sürekli güzel bir şeyler çıkıyor denemek geliyor içimden:))) ama bu dokulu ojelere bir şans ver bence . Pembe ve altın renkte olanlarını ben çok beğendim:)

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...