YIILAR SONRA YAPTIĞIM İLK ORIFLAME ALIŞVERİŞİ

- - Yıllardır Oriflame'den hiçbir şey almamıştım. Hoş daha önce de aldığım bir kaç göz kalemi, ruj ve vücut losyonu olmuştu. Alışverişin sebebi ten rengi göz kalemiydi. Baktım minik minik şişelerde parfümler var onları da alayım dedim. Sonra Vişneli Dudak Balmını gördüm onu da alayım dedim. Sonra pembe kalem göz farı:)))) Sizin için de iki parça bir şey aldım (vücut losyonu ve pembe kalem far) ve alışverişi sonlandırdım :) Parfümlerin üçü birlikte 27 lira filan tuttu.
Dudak Balmı 7 lira.
Göz Kalemi 10 lira.
Pembe kalem farda 7 lira.


Parfüm şişeleri böyle. Ama kokuları hiç güzel değil. Dekor olarak alındılar:)))Ten rengi göz kalemi güzel. Far beklediğimden biraz daha sedefli bir renkte ama pembenin tonu güzel:)

Mantıken bakarsak göz kalemi hariç son derece gereksiz bir alışveriş olmuş:))))

Siz Oriflame'den alışveriş yapıyor musunuz? Sevdiğiniz ürünler var mı?

seregonsworld@gmail.com

8 yorum:

 1. Parfümler güzel değil mi?
  Aslında ne kadar güzel görünüyorlar.
  Hepsini güle güle kullan tatlım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bana kokuları ağır geldi maalesef. Ama zaten minicik şişeler ve ben şişeleri beğendiğim için istemiştim:)Teşekkür ederim.

   Sil
 2. Güle güle kullan canım,alıyorum bende arada sırada ürünler genel olarak kremlerini seviyorum kokuları su gibi geliyor bana.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bir zamanlar Volare diye bir kremini kullanmıştım. Kokusu çok hoştu:)

   Sil
 3. Senin parfüm seçimlerini beğeniyorum dolayısıyla bunlar güzel değil dediysen bitmiştir xD Ten rengi kalemi inanılmaz merak ediyordum seversen alırım ki :) Balmı kullanıyorum başka çeşidini güzel bir dudak balmı :) Güle güle hepsi Selinim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Edacığım parfümler bana göre güzel değil çünkü kokladığımda bana ağır geldi kokuları. Hala tenimde sadece bir tanesini denedim.Ama minicikler zaten. 5 ml filan boyutları:)) Şirinler diye istemiştim zaten. Amber Elixir'in şişesi çok güzel:)Ama kullanmak için hele de yaz günü tavsiye etmem.

   Sil
 4. canım seçebileceğin en ağır parfümleri seçmişsin şansına :)
  nude kalem ve far iyi birer seçim olmuş güle güle kullan:)
  ben oriflame'in kolonyalarını çok beğenerek kullanıyorum, tavsiye ederim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet gerçekten çok ağır kokularmış:) Gerçi ben şişeleri görünce istemiştim,başka çeşitte yoktu:) Şişeler şirin ama:)))

   Kolonyalarını görmedim ben. Bir daha alışveriş yaparsam bakarım:)

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...