PAMUK KUTUM

- -Pamuk kutusu da nereden çıktı diyeceksiniz? Bu şirin kutuyu o kadar seviyorum ki bloga eklemek istedim.Ben pamuklarımı kutulara koyup çekmeceme yerleştiriyorum ve oradan kullanıyorum. Bana disk pamukları poşetlerinden çıkarıp kullanmaktan daha kolay ve pratik geliyor bu yöntem.Ayrıca kutuları çok seviyorum:) Başka bir yazı daha yazıp çekmecelerimi ve kullandığım kutuları da göstereceğim:)


Belki benim gibi disk pamukları poşetinden kullanmayı sevmeyenler vardır ve benim kutum gibi bir kutu ya da sepet kullanarak poşet ambalajlardan kurtulursunuz:) Aranızda benim gibi pamuklarını kutuya koyan var mı?

Çekilişime katılmak için tık tık .

                                                             seregonsworld@gmail.com
                                                                     twitter@seregon2

10 yorum:

 1. Eheh ben bu blogu neden sevdim daha iyi çözüyorum okudukça bir çok huyumuz benzeşiyor benim de pamuk kutum var sıkıcı ambalajlardan anında kurtulurum hatta ped kutumda var :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen Kermit:) Hatta rujlarımı renklerine göre ayırıp kutulara koydum:)))

   Sil
 2. Ben :) oyle cok kutu varki evde hep biriktrmisim atmaya kiyamiyorum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben biriktirmiyorum aslında, hepsini kullanıyorum:))) Kutuları değerlendirelim.

   Sil
  2. bnde kullanıyorum tabikide takılar kozmetik esyaları hatta corap vesaire dolu :))canım ama okadar cokkı hepsınin içine koycak bsey yok

   Sil
  3. Ben bazılarına yaptığım kurabiyelerden koyup arkadaşlarıma götürüyorum. Bazılarını böyle değerlendirebilsin ...hem kutular değişmiş oluyor yeni kutulara yer açılıyor, insan sıkılmıyor:)

   Sil
 3. Ben de pamuklarımı kutulara koyuyorum.Bayılıyorum böyle cicili bicili şeylere. Poşetlerin hiç bir sempatisi yok sonuçta=)

  YanıtlaSil
 4. benbenben:))
  kesinlikle kutu çok kolay geliyor banada canım..

  YanıtlaSil
 5. bende kutu hastasıyım ve seninkide çok tatlı duruyor bayıldım:)

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...