MAYBELLINE JEL EYELINER - MAVİ

- -
-Maybelline Eye Studio Lasting Drama Gel Eyeliner  Blue rengini geçen ay diyetteyken İnciciğim hediye etmişti. Maybelline gerçekten çok canlı bir renk elde etmiş.Harika bir mavi tonu var.Daha önce Mac Eyeliner ile karşılaştırmalı yazısını yazdığım Black Pink Diamonds rengini çok severek kullandığımı biliyorsunuz.Hatırlamak için tık tık  . Hatta bu kalitede dört renk seçeneği varken Mac Eyeliner'a üç katı para ödemeye gerek olmadığını düşünüyorum.

                                               

-Maybelline mavi eyeliner kutu içerisinde fırçasıyla birlikte geliyor.
-Kalıcılığı çok iyi. Rengini güzel veriyor, gözde hiç bozulmadan kalıyor.


-Fiyatı 24.50 TL. Ama şu ara %30 indirimde 17.50 TL. 'ye alınabilir.3 gr. ağırlığında.- Yanında fırçasıyla geliyor.Fırça kesik uçlu değil ama çok iyi performans sergiliyor.Hatta kesik uçlu fırçalardan daha kolay uyguladım gözümde.Bu fiyata fırçasıyla gelmesi çok büyük artı.-Renk olarak siyah,pembe ışıltılı siyah ve pırıltılı kahvesi de mevcut. Aklım pırıltılı kahvede kalmadı desem yalan olur:)

Maybelline'in eyelinerlarını ben çok beğeniyorum. Size de tavsiye ederim.Siz jel eyelinerları seviyor musunuz? Maybelline eyelinerlarda favori renginiz hangisi?

seregonsworld@gmail.com

6 yorum:

 1. Bu eyeliner kendini herkese sevdirdi ilk çıktığı zaman tereddüt etmiştim almakta.Sendeki rengi çok güzel güle güle kullan ^_^

  YanıtlaSil
 2. Hiç tereddüt etme canım ben ço memnunum. İki rengi de severek kullanıyorum. Sana da çok yakışır mavisi:)

  YanıtlaSil
 3. Kurumuş,topaklanmış tester fırçaları yüzünden elimde bile deneyemedim bu ürünü :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Boş ver testerı rengini seç al derim :) gerçekten başarılı:)

   Sil
 4. Şu jel eyelinerlara özendiğim kadar hiç bir şeye özenmiyorum : ) Minicik cam ambalajları falan off.. Ama yakışmıyor işte :/

  YanıtlaSil
 5. Maybelline pırıltılı kahve eyeliner'ın sana çok yakışacağından eminim Eda:) bence testerından bir dene. Kesinlikle yakışır diyorum. Üstelik şu ara %30 indirimde:)

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...